Nůžky a drtiče betonu Demarec


Inovace = nízké celkové náklady na vlastnictví.

Drtiče Demolition Line se skládají z řady DL a DR. Obě řady D jsou k dispozici jako klasické demoliční nůžky, kombinované nůžky a jako vydrcovač betonu. Řada DL (DLC / DLD / DLP) je vybavena standardní technikou válce s ventilem. Řada DR (DRC / DRD / DRP) je vybavena "dobře známým" systémem DemaPower se čtyřmi tlakovými komorami a dvojčinným rychlostním ventilem.


Optimální konstrukce čelistí
Horní čelist má drticí desku se zuby, která má dva přední zuby, které zajišťují vynikající průnik do betonu během demolice. Přední zuby procházejí mezi žebra ve spodní čelisti, takže výztužná ocel je vždy optimálně oddělena od betonu. Tento všestranný stroj je proto také velmi vhodný pro sekundární demolici.
Tato jedinečná technika válců byla vyvinuta společností DEMAREC. Dvojčinný rychlostní ventil systému DemaPower zajišťuje extrémně rychlý pracovní cyklus otevření a zavření čelisti. Čelisti se mohou otevřít a zavřít do 4-5 sekund (dle velikosti). Kromě toho má válec díky použití 4 tlakových komor ve válci o 20% více energie než konvenčně konstruované válce. To vede k obrovskému zvýšení pracovní kapacity až o 30%.

Dva hydromotory otoče s filtry
Pulverizéry DEMAREC s otočí jsou standardně vybaveny dvěma hydromotory pro extra výkonnou otoč. Přetlakové bezpečnostní zařízení na otoči zajišťuje, že na ni nebudou přenášeny nežádoucí síly. Všechny modely jsou standardně vybaveny také filtry v hydraulickém okruhu otoče.

Vyměnitelné díly podléhající opotřebení
Pro DEMAREC Dedicated Demolition Line je jedinečné, že spodní a horní čelisti jsou vyrobeny výhradně z vyměnitelných opotřebitelných dílů. Díky tomu je svařování prakticky zbytečné a zabraňuje únavě materiálu. Pohyblivá čelist je opatřena vyměnitelnou deskou, která je dále opatřena dvěma vyměnitelnými zuby. Pevná čelist je opatřena vyměnitelným zubem. Žebra v pevné čelisti mohou být nejen vyměněna, ale také otočena, čímž se modely DEMAREC řady D stávají velmi nákladově efektivní.

Modely DEMAREC D jsou ideální pro kombinaci s automatickými hydraulickými systémy, které zahrnují automatické spojení hydraulických okruhů. Unikátní technika válců přináší o 20% více výkonu a extrémně rychlé pracovní cykly.